ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2026

Zapraszamy Was serdecznie na oficjalne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2026 razem z Bielskimi! 😎

Sezon zimowy dobiega końca i chcemy go wspólnie z Wami pożegnać z taką porcją atrakcji, że rozgrzejecie swoje opony i serca do czerwoności! 🤩

Spotykamy się na terenie ZIAD w Bielsku-Białej w niedzielę 19.04 o 11:00! 🔥

Na miejscu czekać na Was będą między innymi gastronomia, konkursy z nagrodami, koncert zespołu 🎁🎵🎸

Harmonogram:
11:00 Otwarcie wydarzenia i prelekcje gości 🎤
11:20 Koncert zespołu BBB Bar Blues Band 🎵🎸
11:50 Pokaz pierwszej pomocy 🏥
12:10 Konkurs z nagrodami 🏆
13:00 Zamknięcie wydarzenia i wspólne „Łutututu!” 🏍️💥

*Godziny poszczególnych atrakcji mogą ulec zmianie

‼️ Pilne info ‼️😎

W tym roku obchodzimy 10-lecie, z tej okazji organizujemy 3 edycję największego, dwudniowego, motocyklowego wydarzenia w okolicy! MotoPałacWeekend powraca! Dołączajcie tutaj:

https://www.facebook.com/share/18Jr7ev86M/?mibextid=wwXIfr

Widzimy się! 😁
LwG!