
Zapraszamy Was serdecznie na oficjalne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2026 razem z Bielskimi! ![]()
Sezon zimowy dobiega końca i chcemy go wspólnie z Wami pożegnać z taką porcją atrakcji, że rozgrzejecie swoje opony i serca do czerwoności! ![]()
Spotykamy się na terenie ZIAD w Bielsku-Białej w niedzielę 19.04 o 11:00! ![]()
Na miejscu czekać na Was będą między innymi gastronomia, konkursy z nagrodami, koncert zespołu ![]()
![]()
![]()
Harmonogram:
11:00 Otwarcie wydarzenia i prelekcje gości ![]()
11:20 Koncert zespołu BBB Bar Blues Band ![]()
![]()
11:50 Pokaz pierwszej pomocy ![]()
12:10 Konkurs z nagrodami ![]()
13:00 Zamknięcie wydarzenia i wspólne „Łutututu!” ![]()
![]()
*Godziny poszczególnych atrakcji mogą ulec zmianie
Pilne info ![]()
![]()
W tym roku obchodzimy 10-lecie, z tej okazji organizujemy 3 edycję największego, dwudniowego, motocyklowego wydarzenia w okolicy! MotoPałacWeekend powraca! Dołączajcie tutaj:
https://www.facebook.com/share/18Jr7ev86M/?mibextid=wwXIfr
Widzimy się! ![]()
LwG!




