
Szanowni Państwo,
Zwracam się w imieniu Stowarzyszenia Motocyklowego BIELSCY.
Rok 2026 jest dla nas wyjątkowy – świętujemy 10-lecie istnienia naszego stowarzyszenia.
Z tej okazji organizujemy największą dotychczas edycję naszego flagowego wydarzenia: MotoPałacWeekend 3, który odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2026 r. w Pałacu Laryszów w Bulowicach.
Nasze wydarzenia to nie tylko ryk silników i rockowy koncert. To przede wszystkim serce, które wkładamy w pomoc. W tym roku startujemy ze zbiórką charytatywną dla Filipa Łukaszka znacznie wcześniej – chcemy, aby finałem był nasz kultowy Kalendarz Charytatywny na rok 2027.
Dlaczego warto do nas dołączyć? Potrzebujemy wsparcia, aby pokryć koszty organizacji eventu (scena, technika, logistyka). Dzięki temu każda złotówka zebrana do puszek trafi bezpośrednio na fundusz zbiórki i realizację kalendarza.
🏰 MotoPałacWeekend3 – 10-lecie Stowarzyszenia Motocyklowego „BIELSCY”
📅 27–28 czerwca 2026
📍 Pałac Larischów w Bulowicach
W programie wydarzenia między innymi:
✔ koncerty,
✔ konkursy i atrakcje motocyklowe,
✔ strefa gastronomiczna,
✔ dyskoteka, karaoke i integracja gości,
✔ pole namiotowe oraz noclegi.
Poszukujemy partnerów i sponsorów, którzy chcieliby wesprzeć:
• organizację MotoPałacWeekend 3,
• promocję akcji charytatywnej,
• realizację kalendarza charytatywnego 2027.
Do każdej wpłaty wystawiamy fakturę VAT na usługę marketingową, wobec tego istnieje możliwość uwzględnienia wpłaty w kosztach prowadzenia działalności.
Poniżej na grafikach znajdują się grafiki z progami sponorskimi.
Chętnie spotkamy się osobiście lub porozmawiamy telefonicznie, aby omówić możliwości współpracy.
Poniżej przesyłamy linki:
– strona Filipa Łukaszka podopiecznego Fundacji Serca dla Maluszka
https://sercadlamaluszka.pl/podopieczny/filip-lukaszek/
– funpage na Facebooku Filipa Łukaszka prowadzony przez jego mamę
https://www.facebook.com/NaszFilip/about
– funpage Stowarzyszenia Motocyklowego „Bielscy” na Facebooku
https://www.facebook.com/Bielscy
– Grupa Motocyklowa „Bielscy” prowadzona przez stowarzyszenie
https://www.facebook.com/groups/3655340024725290
– Grupa motocyklowa „Bielscy” 125ccm prowadzona przez stowarzyszenie
https://www.facebook.com/groups/1770024929983368
Z pozdrowieniami
Stowarzyszenie Motocyklowe „BIELSCY”








